Pyungmoo

VlajkaJinno.png Pyungmoo
PyungmooLogo.jpg
Informace o oblasti
Interaktivní mapa
Pyungmoo je první zemí říše Jinno. Zde začíná váše dobrodružství!

V této mapě žijí zvířata např.: tygři, medvědi, vlci a zvířecí božstva, polobožstva. Ale pozor, na severovýchodě a jihovýchodě můžete potkat členky klanu Bílé Přísahy.

V této zemi se můžete scházet s jinými hráči, obchodovat s nimi, vyměňovat věci, povídat si, pořádat souboje, vylepšovat svoji výbavu a jiné.

Kolem náměstí se nacházejí postavy, které vám pomohou s vaší výbavou. Obchodnice smíš. zbožím vám prodá nápoje a základní výbavu na postavu (boty, šperky). Obchodník se zbraněmi prodává různé zbraně pro všechny třídy herních postav a Obchodník s výzbrojí zase všechna možná brnění, přilby a základní štít. Pokud máte ve svém inventáři moc předmětů nebo se bojíte o své úspory, můžete navštívit Správce skladu.
PozemekPozemekPozemekPozemekPozemekPozemekPozemekPozemekPozemekPozemekPozemekPozemekPozemekPozemekPozemekPozemekPozemekPozemekKvětiny bez jménaBakraRybářBiolog ChaegirabRybářRybářRybářRybářSoonSprávce skladuAranyoAh-YuSeon-HaeObchodník s výzbrojíObchodník se zbraněmiBaek-GoOpilý občanSprávce bitevUčitelVelitelStrážce návseStařenkaTeleportérObchodnice smíš. zbožímKovářStrážce městaYonahUrielPacholekOctavioMirineRybářAlchymistaRybářRybářHandu-UpWonda-RimPamátník WeolStařecPyungmoo.png
Seznam zde vyskytujících se příšer
Užitečné mapy
  • Výskyt příšer:
    Pyungmoo 2.jpg
  • Výskyt Metinů:
    Výskyt Metinů nezmapován.