Yongan

VlajkaShinsoo.png Yongan
YonganLogo.jpg
Informace o oblasti
Interaktivní mapa
Yongan je první zemí říše Shinsoo. Zde začíná váše dobrodružství!

V této mapě žijí zvířata např.: tygři, medvědi, vlci a zvířecí božstva, polobožstva. Rovněž zde můžete potkat klan Bílé Přísaha.

V této zemi se můžete scházet s jinými hráči, obchodovat s nimi, vyměňovat věci, povídat si, pořádat souboje, vylepšovat svoji výbavu a jiné.
Kolem náměstí se nacházejí postavy, které vám pomohou s vaší výbavou. Obchodnice smíš. zbožím vám prodá nápoje a základní výbavu na postavu (boty, šperky). Obchodník se zbraněmi prodává různé zbraně pro všechny třídy herních postav a Obchodník s výzbrojí zase všechna možná brnění, přilby a základní štít. Pokud máte ve svém inventáři moc předmětů nebo se bojíte o své úspory, můžete navštívit Správce skladu.
PozemekPozemekPozemekPozemekPozemekPozemekPozemekPozemekPozemekPozemekPozemekPozemekPozemekPozemekPozemekPozemekPozemekPozemekYayangRybářRybářPamátník WeolRybářHandu-UpRybářWonda-RimSoonAranyoYonahAlchymistaOpilý občanAh-YuVelitelObchodník se zbraněmiUčitelUčitelKovářObchodnice smíš. zbožímPacholekMirineStrážce návseStařecObchodník s výzbrojíSprávce skladuUrielBiolog ChaegirabSprávce bitevTeleportérStařenkaOctavioSeon-HaeBaek-GoRybářStrážce městaRybářRybářKvětiny bez jménaRybářRybářRybářYongan.png
Seznam zde vyskytujících se NPC
Seznam zde vyskytujících se příšer
Užitečné mapy
  • Výskyt příšer:
    Yongan 2.jpg
  • Výskyt Metinů:
    Výskyt Metinů nezmapován.