Aréna cechovních válek

VlajkaNeutral.png Aréna cechovních válek
Informace o oblasti
Interaktivní mapa
V této aréně se odehrávají cechovní boje mezi hráči.

Jako vůdce cechu můžete vyhlásit válku cechů jinému cechu a také přijímat výzvy k válkám cechů od jiných cechů (nezáleží zde na vaší říši, vyzvat vás může někdo z cechu ze stejné říše i z říše nepřátelské). Pro vyzvání k válce musí být v cechu nejméně osm členů.

Při vyhlašování války jsou na výber tři možnosti (Aréna, pole, vlajka). Vyzvaný protivník může výzvu pouze přijmout nebo odmítnout. Pouze ten, kdo válku vyhlásil zvolí, o jaký druh boje půjde.

Zde se bojuje o to, který cech je silnější a kdo kolikrát zemře. Celý cechovní boj se počítá do sto zabitých hráčů. Jakmile nějaký cech pozabíjí sto protivníků, válka je ukončena a cech vyhrává.

V těchto válkách se často vyskytují problémy, kdy hráči zbaběle prchají před soupeřem a protahují tak válku i na několik hodin a nebo jakmile po spuštění války zjistí, že nepřítele neporazí, tak se odhlásí a nechají válku aby skončila nerozhodně. V těchto případech záleží na cti a rozumu každého hráče a směle se pak dá o takovýchto zbabělcích vyprávět, že jsou zbabělí a utíkají z boje. Jinak se tento problem vyřešit nedá. Proto pokud si chcete pořádně zaválčit, vyzvěte cech, kdy se napřed pořádně domluvíte s vůdcem, aby k zbabělým omylům nedošlo a válka stála za to.

Na bitvu se můžete podívat jako divák. Stačí zajít k správci bitev ve městě.
Aréna cechovních válek.png
Přilehlé oblasti
Dostupné oblasti u starce
Dostupné oblasti u teleportéra
V této lokaci se nenalézá stařec.
V této lokaci se nenalézá teleportér.
Seznam zde vyskytujících se rud
Seznam zde vyskytujících se Metinů
V této oblasti se nevyskytují rudy.
V této oblasti se nevyskytují Metiny.
Seznam zde vyskytujících se NPC
V této oblasti se nevyskytují NPC.
Seznam zde vyskytujících se příšer
V této oblasti se nevyskytují příšery.
Užitečné mapy
  • Výskyt příšer:
    Výskyt příšer nezmapován.
  • Výskyt Metinů:
    Výskyt Metinů nezmapován.