Stupeň

Kromě levelu má každá příšera určitý stupeň. Ten je pro ně velmi důležitý. Udává jak je protivník silný, jakou má obranu a jakou má schopnost regenerace ZB
Proto je veliký rozdíl mezi příšerou 50 levelu stupně 4 a příšery 70 levelu 1 stupně (50 je silnější, má větší obranu a větší rychlost regenerace než 70).

Stupeň 1

Příšery Stupně 1 jsou relativně slabé. Největší výskyt mají okolo vesnic. Nicméně by neměla být podceňována (Například byste neměli útočit na příšery 65 levelu, jste-li na levelu 30).

Stupeň 2

Stupeň 2 je o něco silnější, ale přesto se dají lehce zabít.

Stupeň 3

Se Stupněm 3 je to horší, jelikož mají velkou sílu a poměrně vysokou hodnotu regenerace.

Stupeň 4

Stupeň 4 může být označován jako miniboss. Tyto příšery jsou nejčastěji "vůdci" jako např. Chuong či Bo. Také jsou velmi často zadávány jako lovné příšery u loveckých úkolů a též z nich padají věci na biologické úkoly (Černý ork).

Stupeň 5

Příšery Stupně 5 mají druhou nejvyšší hodnost vedle Bosů. Na tomto stupni jsou většinou Metiny díky jejich "obranné sílé". Ale jsou zde výjimky jako třeba Zubatá s kosou.

Stupeň Boss

Stupeň Boss je nejvyšší hodnost. Pokud nemáte příliš rozdílný level můžete z nich dropnou truhlu (Např. Truhla devítiocasu, Truhla žlutého tygra nebo Truhla krále pavouků).
Většina příšer na tomto stupní útočí sama a jsou agresivní. Pro hráče na levelu stejném nebo nižším je zde následujíci rada: Udělejte s několik hráči skupinku a zabte nepřítele nebo prostě utečte. Pokud ale máte výbornou výbavu můžete nepřítele porazit pomocí proměny.

List všech protivníků tohoto stupně naleznete zde.