Nápověda:Kolo osudu

Co je Kolo osudu

Kolo osudu funguje jako Kolo štěstí: jedno otočení stojí určitý obnos Dračích mincí (odpovídající množství Dračích známek bude na tvé konto připsáno automaticky). Kliknutím na tlačítko 'Zatočit nyní' uprostřed kola se odečte požadovaná částka a kolo se roztočí. Ve vnějších polích jsou zobrazeny ceny a pak je již vše v rukou osudu. Předmět, na které kolo ukáže, bude tvou cenou.

Proč jsou některá pole označená červeně?

Tyto pole zobrazují hlavní cenu. Pokud se na nich Kolo osudu zastaví, je Štěstěna definitivně na tvé straně. S takovouhle cenou ti budou tví soupeři závidět. Cena může být: Magický kámen, Ledový Fénix, prsten půlměsíce, bílý lev, pečeť divokého bojového kance nebo pečeť bouřlivého tygra.

Mohu prohrát?

Ne, nemůžeš prohrát. Vždy zvítězíš. V průměru získáš předměty ve vyšší hodnotě, než kolik jsi investoval peněz.

Jak získám svou cenu?

Tvá cena bude automaticky dána do Item-Shop inventář.png skladiště ItemShopu. Odtud si ji můžeš vyzvednout. Pokud se jedná o předmět svázaný s účtem (například Třetí ruka.png Třetí ruka nebo Skladová truhla.png Vylepšení skladiště), bude automaticky aktivován při příštím přihlášení a bude zobrazen jako Skladová truhla-ikonka.png symbol v levém horním rohu herního okna.

Chtěl bych předmět, který jsem ale nevyhrál.

Ceny jsou herní předměty, které lze koupit také v ItemShopu. Najeď myší na předmět, který požaduješ. Pokud je to předmět z ItemShopu, pak se zobrazí okno s detailními informacemi a možností koupě.

Co znamenají symboly klíčů nad některými poli?

Pokud se Kolo osudu zastaví na některé, z takovýchto polí, pak kromě ceny získáš i klíč. Kolik klíčů jsi již získal, můžeš vidět vpravo v okně Item-Shopu. Šedivé symboly polí ti ukazují, kolik ještě potřebuješ klíčů k otevření zámku.

Co se stane, až najdu všechny klíče?

Zámek se otevře a ty postoupíš na další úroveň. Zkus se dostat v bludišti tak daleko, jak to jen půjde! Čekají tě následující výzvy:
+ nové ceny jako například Afro styl vlasů, Samurajská helma a další
+ hlavní cena, jež se zlepšuje s každou úrovní a tudíž i vyšší šance získat tu nejhlavnější cenu
+ unikátní předměty na každé úrovni, jako například Královský tygr na úrovni 2 nebo Magický kámen na úrovni 3
+ časový limit

Co znamená text v malém rámečku?

To ti zobrazuje tvoje osobní nejlepší skóre - nejvyšší úroveň, kam ses zatím dostal. Na vyšší úrovni je tam také zobrazený čas, který ti říká, kolik ti zbývá do automatické teleportace na úroveň 1. Odkaz "Opustit úroveň" tě přenese přímo do úrovně 1.

Zastaví se časovač, když opustím Item-Shop nebo hru?

Ne, bez ohledu na to, co se stane, pokračuje odečet. Nelze udělat nic, čím bys jej zastavil, tak buď připraven udělat co budeš moci, abys čas na nové úrovni co nejlépe využil!

Jak se dostanu na úroveň 1, ještě než vyprší čas?

Pokud nechceš čekat na automatické vypršení času, můžeš se zpět okamžitě přesunout pomocí odkazu "Opustit úroveň".
Pozn.: Bez ohledu na které jsi úrovni, budeš vždy přesunut na úroveň 1.

Mohu se vrátit na nějakou vyšší úroveň?

Ne, to není možné. Pokud čas vyprší nebo se vrátíš pomocí odkazu, dveře se zavřou a všechny klíče, které jsi nasbíral, budou ztraceny.

Povol Javascript!

Aby jsi byl schopen zatočit Kolem osudu, musíš mít ve svém prohlížeči povolen JavaScript. Pokud tak nemáš, aktivuj jej pomocí nastaveních tvého internetového prohlížeče. Například pro Internet Explorer 8 klikni na 'Extra' v pravém horním rohu a použij volbu 'Možnosti' . Na záložce 'Zabezpečení' zvol zónu 'Internet' . Nastav hodnotu přetažením knoflíku na střední úroveň a klikni na 'Použít' . Případně lze použít 'Uživatelská úroveň' a přejít na sekci 'Scriptování' , kde povol možnost 'Aktivní scriptování' .