FAQ

Jak nahrát nebo opravit obrázek cechu ?

  • Vytvořte nebo stáhněte jakýkoliv obrázek
  • Jakýmkoliv zpsobem upravte jeho rozměry na 16 x 12 pixelů
* Můžete použít program PhotoFiltre a nahoře ikonkou "Změnit velikost" prostě jen nepovolit zachování stran a napsat tam 16 a 12 a odentrovat.
* Ve windows malování klikněte mimo obrázek a dole za levou rohovou modrou tečku táhněte směrem nahoru dokud to na spodní info liště nenapíše 16x12 px .. Potom uložte
* Povoleným formátem obrázku je JPG (JPEG)
  • Nyní vaši malinkou ikonku vložte do složky UPLOAD (tam kde máte nainstalovaný metin) a raději vypněte a znovu spusťte hru.
  • Pokud se vám loga nezobrazují, jděte do složky, kde máte nainstalovanou hru a vymažte OBSAH složky Mark. Poté spusťte znovu hru.


Zapomenutá hesla, změny hesla, emaily

Změna hesla, zaslání zapomenutého hesla k účtu

  • Pokud zapomenete heslo k účtu, navštivte http://cz.metin2.gameforge.com a v přihlašovacím menu klikněte na Zapomněl jsi heslo?. Vyplňte příslušné údaje a čekejte na svém registračním emailu na nové heslo. (Pokud nepřijde email ihned, počkejte do celé hodiny (př.: 16:00))
  • Pokud chcete změnit heslo k účtu, musíte se přihlásit na svůj účet na webových stránkách hry a poté v menu Uživatelská data kliknout na Změnit heslo. Po odeslání údajů očekávejte na své registrační adrese ihned příchod nového emailu s novým heslem.


Změna emailové adresy, znovuzaslání emailu

  • Nepřišel vám-li registrační email, můžete si ho znovu nechat poslat. Stačí navštívit web hry a poté kliknout na Znovu poslat registrační email
  • Pokud chcete svůj email změnit, musíte se přihlásit na web hry a poté v menu Uživatelská data kliknout na Změnit email. Po vyplnění a odeslání dat očekávejte příchozí email na starou registrační emailovou adresu. Tam musíte kliknout na příslušný odkaz a poté můžete očekávat další email, ale už na adresu novou. Po odkliknutí je email úspěšně změněn. Jde zde o bezpečnost účtu, více naleznete na fóru: http://board.cz.metin2.gameforge.com/index.php?page=Thread&threadID=21946


Změna hesla, zapomenuté heslo od skladu ve hře

  • Pokud chcete změnit vaše heslo od skladu, přihlaste se do hry, dojděte za správcem skladu a poté se přihlaste do vašeho skladu. Zde dole klikněte na Změnit heslo a po vypsání údajů klikněte na OK . Tím je celá akce hotova.
  • Ztratili-li jste heslo ke skladu, musíte se přihlásit na web hry a zde v menu Uživatelská data kliknout na Správce skladu (Požádat o heslo pro skladníka). Poté vám bude na registrační emailovou adresu zasláno vaše heslo.Ostatní otázky a odpovědi budou postupně vkládány. Pro dotaz navšitvte Diskuse:FAQ.