Diskuse s uživatelem:Pikachu-11

Ahoj,
musím se ti omluvit za mystifikace, které jsem napsal do komentáře uživatelské stránky. Pokud neuvádíš Facebook, nezadávej N/A. Tím celá kolonka zmizí. Obrázek co jsi nahrál zedituju a vložím do něj SMAZAT!!! (znamení pro stránky atd., že mají být smazány). Šablonu pro uživatelské stránky předělám, protože špatně uvádí obrázky. Obrázek, se musí jmenovat Uživatel-Pikachu-11.jpg, aby se ti zobrazil... Nyní se bude zobrazovat odkaz na obrázek, který se má nahrát, aby se zobrazil. Ještě jednou se omlouvám Quinn (Diskuse) 11. 11. 2011, 19:37 (CET)

už to tam mam, akorát jsem se spletl a napsal jsem Uživatel-Pikachu11 a zapomněl jsem na pomlku mezi pikachu a 11, mohl bys to prosím opravit???

už se to povedlo

Mapy

Ahoj
mapy budu je postupně dodělávat, jen nemám moc času kvůli škole... Napřed ale dělám mapy k neutrálním oblastem, jelikž je tam málo NPC a jde to rychleji. 1. a 2. města zaberou dost času tak si je nechávám až na konec. Quinn (Diskuse) 13. 11. 2011, 10:27 (CET)

Posouzeno, příště můžeš psát i sem. Já průběžně kontroluju poslední změny, tak uvidím, jestli odpovídáš ;-) Quinn (Diskuse) 13. 11. 2011, 17:29 (CET)

Problém s NPC část NPC-3 uskakuje pod NPC-1 nevíš proč????? Pikachu-11

Reším to. Jde o to, že NPC jsou dělány jako 3 tabulky a každá má určitou velikost. Jen NPC-3 neměla definovanou velikost tak to házelo na nový řádek. Trochu jsem to upravil a už to jde. Ještě to musím propočítat, o kolik to celé můžu zvětšit. Nyní má každá tabulka malé rozměry...
EDIT: Vše funguje jak má ;-) Quinn (Diskuse) 13. 11. 2011, 18:13 (CET)

Obrázky památníků

Ahoj, chtěl bych se domluvit, co se udělá s obrázky památníků. Formát .png nemáme pro nic za nic. Je to z toho důvodu, že můžeme odstranit pozadí obrázku a nechat jen tu příšeru, NPC, památník, naleziště atd. Mohl bys, prosím, ty památníky objehnout, nafotit a odstranit pozadí (odstranit ne nabarvit na pískovou, jako pozadí wiki). Byl bych rád, kdybys dal co nejdřív vědět, co se s tím udělá. Už jen z toho důvodu, že obrázky jsou z metin2encyklopedie a mám sto chutí je teď hned smazat, abychom z toho neměli problémy (zlí jazykové o sobě mohou dát vědět)... Díky za vyjádření Quinn (Diskuse) 5. 4. 2012, 16:21 (CEST)


Klidně to smaž já to upravim


Teda nebude to žádná kvalita :D kdyztak to pak uprav :D

Nejde to !!!!! koukni se na pamatnik seul-rong.png

Omlouváím se, trochu jsem zapomněl. Nafoť to znova - opravdu nepoužívej obrázky z encyklopedie, za ty případné problémy to nestojí. Pošli mi to a já je upravím ;) Quinn (Diskuse) 7. 4. 2012, 19:30 (CEST)

edituj ten seul-rong jiny asi jen tak nevyfotim mozna ten v chramu hwang :D