Diskuse s uživatelem:IGII2/Archiv

Do toho archivu jsou přeřazovány zprávy starší jeden týden (7 dnů) a více.

Ryby

Prosím, nenahrávej věci, které nejsou ve hře spuštěné. Viz ryby. Vím, že hra je obsahuje, ale my je nemáme spuštěné, takže se k nim hráč nedostane. Díky Quinn (Diskuse) 21. 1. 2012, 10:14 (CET)

Hlavní strana

Hned ta stránka vypadá líp. Schválil jsem ji, ať to vidí i ostatní uživatelé ;-) Quinn (Diskuse) 22. 1. 2012, 20:53 (CET)

Uživatelská stránka

Pokud bys chtěl, tak si u jazyků (schopností) můžeš dát obrázky - JazykJinno.png a JazykShinsoo.png
Ještě uvažuju, že bych vzal šablonu (používá ji teď Kalabus24) a udělal z ní jednu šablonu pro více uživatelů. S autorem šablony domluvený jsem, tak chce vědět, jestli by to někdo používal... Quinn (Diskuse) 23. 1. 2012, 08:29 (CET)

Uživatelská stránka 2

Ahoj,
udělal jsem teda tu šablonu a vypadá zhruba takto - Moje diskuse. Sice budeš mít při editaci trochu víc věcí na stránce, ale výsledek by nemuse být špatný. Ale. Zabere to hodně místa, tak ještě uvažuju, že první tři buňky dám doprava a místo obrázků možnost napsat si nějaký komentář... Biologické úkoly mají možnost zobrazovat se jako obrázky nebo jako text, ale vše bych dovysvětlil, pokud bys to chtěl. Za připomínky budu rád :-) Díky Quinn (Diskuse) 24. 1. 2012, 19:20 (CET)


Tak určitě bych to chtěl vysvětlit. Pak bych tam osobně dal standardní schopnosti (Kombo,Těžba atd.),pokud ne,tak třeba jen jazyky,proměnu... Ale to nechám na tobě. Okno s výbavou je opravdu supr. Pak bych dal možnost zvolit si pořadí schopností sám. Pak ty 3 obrázky ze hry mi přijde nějak moc :D Celkově se mi to líbí,a hlavně,že jsi zkrátil info o hráči a umazal různé kolonky,které třeba někdo ani nevyplnil (já :D) a zároveň,že jsi nechal volitelný kontakt (ICQ nepoužívám,zato Skype ano,tudíž jsem rád,že zde mohu uvést kontakt) Toť asi zatím vše...

Standardní schopnosti dodělám
Schopnosti nechám tak, jelikož bych tam musel nechat možnost napsat jméno obrázku a schopnosti. Někdo by mohl psát něco jiného, než existuje nebo si dát jiné obrázky než máme nahrané. Což je zbytečné. Pořadí schopností je abecedné. Ale mohou se prohodit podle pořadí ve hře. Jinak bych to neměnil.
Obrázek dám jeden. A to udělám tak, že informace o osobě budou jedna část šablony, druhá část budou právě tyto informace o postavě. Vedle bio. úkolů budeš moct mít jeden obrázek. A celou druhou šablonu (informace ze hry) si budeš moct dát na jakoukoliv část stránky.
Info o hráči také nechám tak, někdo to využije, někdo ne. Nechávám radši možnost napsat o sobě co nejvíc. Pokud to nevyplníš, tak tam naskočí hláška Neznámá/ý/é. a je to. To bych případně změnil. Jinak asi ne Quinn (Diskuse) 25. 1. 2012, 16:11 (CET)
EDIT: Schopnosti dodělány, rozděleno na části, + 1 obrázek. Pokud k tomu není co dodat, mohlo by se to nahrát a vysvětlil bych ti vše

Opravdu moc vyvedené,gratulka. Nemám co dodat,opravdu kvalitní práce :) Můžeš vysvětlovat...

Vypsat to tady by byl problém... Tak jsem to hodil to .txt - ke stažení Quinn (Diskuse) 25. 1. 2012, 18:14 (CET)

Ok,všemu rozumím,moc díky,že jsi se s tím tolik obtěžoval :) Hned si jdu upravit stránku ;)

Pokud to chceš použít, tak Šablona:Uživatelova stránka 1/Layout a Šablona:Uživatelova stránka 2/Layout

Dotaz

Práve jsme zhruba dokutili šablonu a nápovědu k interwiki, více Nápověda:Interwiki. Chtěl jsem se zeptat jestli se nechcete připojit v zavádění této šablony. Ono předmětů je tuším asi 500, takže je to solidní prácička. Je to lehké, dost piplačka, editací bude dost takže to možná i někomu hodí rank editora. Samozřejmě propojení je důležité z hlediska aktualizací informací z jiných wikin do té naší.
Sarevok 23. 2. 2012, 13:36 (CET)

Zprávička

Ahoj, koukal jsem, že jsi se pustil do bonusů. Našel jsem tam ale pár chyb v informacích nebo nějaké nepřesnosti. Vše jsem upravil a opravil podle svých zkušeností. Klidně dál pokračuj, jde ti to dobře, já to po tobě vždy projedu a doplním, tak aby jsi nebyl překvapený. :)

LuckyDuke 26.7. 2012, 23:51


Upozornění

Ahoj,
jen bych chtěl upozornit, když ses dal do zakládání předmětů z IS. Popisy, které můžeš vidět v IS jsou na stránce Item-Shop, příběhy předmětů (což dáváš dobře) jsou u předmětu a popisy bereme ze hry. Můžu se spolehnout, že všechny popisy u předmětů, které jsi založil jsou brány ze hry a ne z IS? Quinn (Diskuse) 18. 11. 2011, 09:58 (CET)

Sura / Zbraně / Speciální zbraně

Jednalo se o překlep. Opraveno :-) Quinn (Diskuse) 29. 12. 2011, 18:31 (CET)

Prosbicka(y)

Ahojky, koukal jsem na tvoje doplneni do itemu Kousek kamene, urcite to bylo 50 a ne 5?
Jinak zacal jsem delat na novym projektu, znaceni cechovnich NPC do map Cechovni NPC, melo by to ulehcit hracum hru, mohl by jsi mrknout a zahrat si na kritika? Potrebuju nezavisly nazor :) (jestli je vse pochopitelne, znacky viditelne atd...). Jinak uz mam doplnenou draxii (my tam skoro vseci hrajem), jestli chces muzes tam kopnout sionu, urcite by ti bylo par lidi vdecnych ;). Samozrejme k nicemu nenutim.

Stastny novy rok, s pozdravem Sarevok 1. 1. 2012, 10:50 (CET)

Status a INT

Ahoj,
proč jsem zrušil opravu INT na Inteligenci. U těchto často používaných věcí je zbytečné dělat věci tak jako jsi to udělal ty, protože by stejně jednou přišlo přesměrování z INT na Inteligenci. Já jsem neměl teď čas a nemohl jsem to udělat, pak jsem na to zapomněl a až těď ty jsi mě na to upozornil. Pokud najdeš ještě najdeš nějakou takovou stránku, která je pod zkratkou, která je často používaná, tak se neboj ji založit s přesměrováním. Hlavu ti za to trhat nebudeme a i to přesměrovnání se dá přinejhorším zrušit ;-) přesměrování uděláš tím že napíšeš #REDIRECT [[Název stránky, na kterou přesměrováváš]] Quinn (Diskuse) 2. 1. 2012, 18:41 (CET)

Ahoj, i ja se pridam. Ono zkratka INT a podobne jsou na 50 a vice strankach, by to bylo fakt masakr vse opravit. Proto jsme diskutovali a poresili to takto, doufam, ze se nezlobis. Jinak samozrejme Tva editace byla naprosto spravna (dobra prace), upozornila nas na chybu, ale opravit vse korektne, jak jsi predvedl by bylo opravdu psycho a asi bychom to ve vysledku stejne nezvladli :).

Sarevok 2. 1. 2012, 19:03 (CET)