Záliv dračího ohně

VlajkaNeutral.png Záliv dračího ohně
ZalivDracihoOhneLogo.jpg
Informace o oblasti
Interaktivní mapa
"Dávno jsou ty časy pryč, kdy městečko v Zálivu dračího ohně prosperovalo stejně jako ostatní říše. Po příchodu metinů a zlého Chi se museli farmáři stáhnout ze svých farem zpět do města, neboť všechna zvířata se najednou začala chovat nevyzpytatelně. Začala napadat usedlosti a bylo opravdu těžké tyto statky uchránit. Všichni doufali v to, že se příšery časem uklidní a oni se budou moci vrátit zpět ke svému živobytí. To se bohužel nestalo. Mnoho obyvatel této říše odešlo jinam. Přesto jsou i tací, kteří stále věří v návrat starých časů. Proto také v městečku zůstávají a statečně bojují, aby ho ochránili. Náměstí, které se dříve pyšnilo přemírou stánků dnes jen zeje prázdnotou. Není se poté čemu divit, že u každého vstupu do města stojí strážci, kteří jsou podezřívaví ke všem a ke všemu."

V zálivu lze najít mnoho různých protivníků - společenství Gnollů se svými ochránci Lordem Gnollů a Vrchním strážným Gnollů, dále také bojové Mantikory - agresivního Martyaxwara a jeho posluhovače Rakshasu či klan Rudých zlodějů s jejich vůdcem Rudým šéfem a jeho pravou rukou Lebkounem.

V mapě se vyskytují příšery s Element větru.png Elementem větru a Element země.png Elementem Země.
Bouřné horyNefritový zálivAdmirál AngmurObchodník s výzbrojíJae-Seon KimSprávce skladuYu-HwanObchodnice smíš. zbožímObchodník se zbraněmiKonfuciusYak-HwanYon-I-WalkerKovářŽebrákPacholekRybářObchodní cestujícíTeleportérDevaterníkZáliv dračího ohně.png
Přilehlé oblasti
Dostupné oblasti u starce
Dostupné oblasti u teleportéra
V této lokaci se nenalézá stařec.
Seznam zde vyskytujících se NPC
Užitečné mapy
  • Výskyt příšer:
    Záliv Bossove.jpg
  • Výskyt Metinů:
    Zaliv metiny.jpg