Svatební síň

VlajkaNeutral.png Svatební síň
Informace o oblasti
Interaktivní mapa
Krásně zdobená svatební síň, jenž se nachází na malém kulatém ostrůvku, který oblévá kříšťálově čistá voda. Svatební ostrov hlídají strážci haly a svatební obřad má zde na starost manažerka svateb. Po obvodu ostrůvku stojí krásný altán, kde polibek přejde v pravý romantický prožitek. Uprostřed celé haly se rozprostírá malé náměstíčko, kde se při obřadu sejdou všichni hráči, aby společně se svatebčany tancovali jak vášnivé tak klidné tance. Láskou naplněná atmosféra dává tomuto místu zvláštní romantický nádech a proto odtud nevede žádná cesta zpět.

Po započetí obřadu zde může padat sníh a to za svitu měsíce při temné noci. Voda kolem ostrůvku se promění v kříšťálově třpytivou hladinu. Bez masky emocí zde může každý protančit až hodinu v kuse. Právě hodinu, protože v této síni můžete být pouze 60 minut. Po uplynutí limitu obdrží všichni hráči 5 červených lektvarů jako poděkování za účast a jsou teleportováni do prvního města své říše a svatba je automaticky ukončena. (pokud chcete odejít ze svatby dříve, musíte se odhlásit a přihlásit)

V manželech se probudí tak silné pouto, které se bude čím dál víc navyšovat v podobě bodů za lásku.
Strážce halyManažerka svatebStrážce halyStrážce halyStrážce halyStrážce halyStrážce halyStrážce halyStrážce halyStrážce halyStrážce halySvatební síň.png
Přilehlé oblasti
Dostupné oblasti u starce
Dostupné oblasti u teleportéra
V této lokaci se nenalézá stařec.
V této lokaci se nenalézá teleportér.
Seznam zde vyskytujících se rud
Seznam zde vyskytujících se Metinů
V této oblasti se nevyskytují rudy.
V této oblasti se nevyskytují Metiny.
Seznam zde vyskytujících se NPC
Seznam zde vyskytujících se příšer
V této oblasti se nevyskytují příšery.
Užitečné mapy
  • Výskyt příšer:
    Výskyt příšer nezmapován.
  • Výskyt Metinů:
    Výskyt Metinů nezmapován.