Opičí jeskyně - těžká

VlajkaNeutral.png Opičí jeskyně - těžká
OpiciJeskyne3Logo.jpg
Informace o oblasti
Interaktivní mapa
  • Po staletí byly opice vyháněny ze svých krásných lesů a pralesů plných sladkého ovoce a jiných pochutin, a tak se opice jednoho dne sebraly a odešly do blízkých jeskyní. Ty nejsilnější opice odešly v doprovodu zlatých a kamenných opic do mechem obrostlého jeskynního systému skrytého v oáze uprostřed pouště Yongbi, kde si vystavěli ohromný palác, kde vládne jejich lord. Po jeskyních se potulují i skupinky zlých opic, které se postavili proti všem dvounohým, a tak je setkání s nimi ještě nebezpečnější než setkání se silnými opicemi.
  • Opičí lord provádí inspekci ve svém paláci každých 30 minut.
Opičí jeskyně - těžká.png
Jak projít těžkou opičí jeskyní
Pomocná mapa
Opičí jeskyně - těžká.jpg

→ Tento jeskyní systém je velice komplikovaný a z pár desítek minut cestování se dá také na pár hodin pěkně zabloudit. Proto se raději držte přesného návodu a neodbočujte z trasy. Začínáme obvyklým vstoupením do jeskyně z pouště Yongbi.
→ Nyní postupujeme hlouběji do jeskyně a pár kroků od vstupního portu máme před sebou první křižovatku. Pokud nechceme hodiny a hodiny bloudit, vydáme se cestou rovně (vlevo neodbočujeme. Cesta tama vede taky, ale trvá někdy i o hodinu déle).
→ Projdeme tedy rovně skrz křižovatku a postupujeme přes první port.
→ Hned za prvním portem se nachází další křižovatka na které se musíme vydat vlevo a hned na další křížovatce zase vlevo a rychle skočit do portu.
→ Nyní jsme se objevili v takové podlouhlé jeskynní chodbě, která se různě klikatí. Projdeme ji celou skrz až do dalšího portu. Není zde kam zabloudit, jen stačí jít kupředu za nosem.
→ Po projití skrze port se ocitneme v celkem klikaté jeskyni. Nejvhodnější trasa je, projít skrz první křižovatku rovně a v té druhé zabočit doleva (rovně už to víc nejde, je tam slepá ulička).
→ Jakmile tedy odbočíme před slepou uličkou doleva, musíme projít krátkou chudbou a dostat se skrz zlé zlaté a zlé kamenné opice na další křižovatku, kde se vydáme vpravo.
→ Nyní následuje pouze už pouze jedna křižovatka, kterou jako obvykle projdeme rovně.
→ Po projití portem se ocitneme v kulaté místnosti, úplně plné těmi nejnaštvanějšími opicemi. Abychom se dostali do opičího paláce, ke královskému trůnu, musíme tuto kruhovou místnost projít celou až na její světlý konec, kde skrze stěnu projdeme do paláce, kde už na nás někde čeká Boss.


Tipy
  • Pro projítí skrz portem v jeskyni je lepší na port kliknout a počkat, až se objevíme v další části jeskyně. V některých případech po projití portem totiž stojíte otočeni čelem k portu a tak automaticky zase projdete nazpět a ztratíte se v jeskyním systému chodeb.
  • Opice velmi často omračují a zpomalují. Pokud se tedy vydáte na cestu po jeskyni, tak je lepší vypít nějaký ten Fialový lektvar a rozutíkat se přímo za nosem. Pokud je vaším cílem projít skrz celou jeskyni a nechcete moc umírat a vaše úroveň je nízká, vemte si na cestu kamaráda s vyšší úrovní, který bude vaším ochráncem a všechny opice budou utíkat na něj (musí jít v čele před vámi).
Přilehlé oblasti
Dostupné oblasti u starce
Dostupné oblasti u teleportéra
Žádné přilehlé oblasti.
V této lokaci se nenalézá stařec.
V této lokaci se nenalézá teleportér.
Seznam zde vyskytujících se rud
Seznam zde vyskytujících se Metinů
V této oblasti se nevyskytují rudy.
V této oblasti se nevyskytují Metiny.
Seznam zde vyskytujících se NPC
V této oblasti se nevyskytují NPC.
Užitečné mapy
  • Výskyt příšer:
    Výskyt příšer nezmapován.
  • Výskyt Metinů:
    Výskyt Metinů nezmapován.