Opičí jeskyně - střední

VlajkaNeutral.png Opičí jeskyně - střední
OpiciJeskyne2Logo.jpg
Informace o oblasti
Interaktivní mapa
 • Po staletí byly opice vyháněny ze svých krásných lesů a pralesů plných sladkého ovoce a jiných pochutin, a tak se opice jednoho dne sebraly a odešly do blízkých jeskyní. Tato jeskyně je oproti lehkým jeskyním už obtížnější. Nacházejí se zde totiž opice plné energie a síly a tak napadají všechny bojovníky a prahnou po jejich krvi za cílem odplaty. V celé jeskyni jsou stěny dofialova. Opice je takto schválně nabarvily, protože fialová podle tradice přidává sílu tomu, kdo ji vlastní. Na konci opičí jeskyně se nachází kulatá místnost a na jejím druhém konci je zvláštní průchodná zeď, za kterou se nachází opičí palác, kde každých 30 minut trůní Chodící opice.
 • Jeskynní systém opičí jeskyně střední je přístupný z pouště Yongbi.
Opičí jeskyně - střední.png
Jak projít střední opičí jeskyní
Pomocná mapa
Opičí jeskyně - střední.jpg

→ Nejlepší a nejvhodnější cesta bez zbytečného bloudění bude ta přímá. Takže jakmile vejdete do jeskyně, jděte rovně a neodbočujte vlevo.
→ Dojděte až k portu, na který kliknete a přenese vás do další části jeskyně. Zde pokračujte následovně tak, že každým portem, který bude v cestě projdete a pokud bude v cestě křižovatka (více směrů cesty), tak ji projdete rovně.
→ V třetí části jeskyně (za druhým portem) po dlouhé klikaté cestě narazíte na takový hubený památník. Abyste se ale dostali k dalšímu památníku nebo k bossovi, musíte od něj pokračovat dál.
→ Proto projděte portem za památníkem a pokračujte jako v předchozí cestě. Stále rovně za nosem, porty procházet klikáním a křižovatky rovně.
→ Pokud jste všechny křižovatky prošli rovně a procházeli všemi porty tak, že jste na ně klikli a počkali až projdete, tak se po chvíli objevíte na křižovatce, jíž to rovně vede do slepé uličky.
→ V tomto případě se tedy vydejte na křižovatce doleva (ne rovně, tamtudy to přeci dál nevede), a až dojdete na další křižovatku, tak zabočte vpravo. Poté jděte dále rovně.
→ Jakmile projdete dalším portem, budete kousek od křižovatky. Tu projděte jako obvykle rovně.
→ Nyní stojíte u další křižovatky (druhé) a máte na výběr. Pokud chcete k památníku, tak zahněte doprava a dojdete k velikému památníku. Pokud chcete za Bossem, projděte křižovatku rovně a poté v kruhové místnosti projděte skrz světlou část zdi do paláce.


Tipy
 • Pro projítí skrz portem v jeskyni je lepší na port kliknout a počkat, až se objevíme v další části jeskyně. V některých případech po projití potem totiž stojíte otočeni čelem k portu a tak automaticky zase projdete nazpět a ztratíte se v jeskyním systému chodeb.
 • Opice velmi často omračují a zpomalují. Pokud se tedy vydáte na cestu po jeskyni, tak je lepší vypít nějaký ten Fialový lektvar a rozutíkat se přímo za nosem. Pokud je vaším cílem projít skrz celou jeskyni a nechcete moc umírat a vaše úroveň je nízká, vemte si na cestu kamaráda s vyšší úrovní, který bude vaším ochráncem a všechny opice budou utíkat na něj (musí jít v čele před vámi).
 • Pokud je vašim cílem při plnění úkolu od úrovně 40 (Stránky tajné knihy 4 ) pouze dojít k památníkům, přečíst tabulky. Tak vyjděte zavčas, dokud nemáte moc BZK na příští úroveň. Při cestě k památníkm mnohokrát zemřete a dračí bůh se vždy neslituje.
Přilehlé oblasti
Dostupné oblasti u starce
Dostupné oblasti u teleportéra
Žádné přilehlé oblasti.
V této lokaci se nenalézá stařec.
V této lokaci se nenalézá teleportér.
Seznam zde vyskytujících se rud
Seznam zde vyskytujících se Metinů
V této oblasti se nevyskytují rudy.
V této oblasti se nevyskytují Metiny.
Seznam zde vyskytujících se NPC
Užitečné mapy
 • Výskyt příšer:
  Výskyt příšer nezmapován.
 • Výskyt Metinů:
  Výskyt Metinů nezmapován.