Opičí jeskyně - lehká

VlajkaNeutral.png Opičí jeskyně - lehká
OpiciJeskyne1Logo.jpg
Informace o oblasti
Interaktivní mapa
 • Po staletí byly opice vyháněny ze svých krásných lesů a pralesů plných sladkého ovoce a jiných pochutin, a tak se opice jednoho dne sebraly a odešly do blízkých jeskyní. Tato jeskyně je osídlena lenivými a slabými opicemi, které nemají lidi v lásce a chtějí je okrást jak o všechny věci, tak i jejich život. Opice si zde v těchto jeskyních udělali svůj ráj a žijí zde v obrovské komunitě pod vedením veliké Skalní opice, která se zde zjevuje každých 30 minut.
 • Jeskynní systém opičí jeskyně lehké je přístupný každé říši z druhých měst.
Opičí jeskyně - lehká.png
Jak projít lehkou opičí jeskyní
Pomocná mapa
Opičí jeskyně - lehká.jpg

→ Nejlepší a nejvhodnější cesta bez zbytečného bloudění bude ta přímá. Takže jakmile vejdete do jeskyně, jděte rovně a neodbočujte vlevo.
→ Dojděte až k portu, na který kliknete a přenese vás do další části jeskyně. Zde pokračujte následovně tak, že každým portem, který bude v cestě projdete a pokud bude v cestě křižovatka (více směrů cesty), tak ji projdete rovně.
→ Pokud jste všechny křižovatky prošli rovně a procházeli všemi porty tak, že jste na ně klikli a počkali až projdete, tak se po chvíli objevíte na křižovatce, jíž to rovně vede do slepé uličky. → V tomto případě se tedy vydejte na křižovatce doleva (ne rovně, tamtudy to přeci dál nevede), a až dojdete na další křižovatku, tak zabočte vpravo. Poté už jděte stále rovně.
→ A pokud jste předcházející body splnily, tak projděte portem a objevíte se v kruhové místnosti, kde na jejím druhém konci stojí Kamenný pomník Hasun.


Tipy
 • Pro projítí skrz portem v jeskyni je lepší na port kliknout a počkat, až se objevíme v další části jeskyně. V některých případech po projití potem totiž stojíte otočeni čelem k portu a tak automaticky zase projdete nazpět a ztratíte se v jeskyním systému chodeb.
 • Opice velmi často omračují a zpomalují. Pokud se tedy vydáte na cestu po jeskyni, tak je lepší vypít nějaký ten Fialový lektvar a rozutíkat se přímo za nosem. Pokud je vaším cílem projít skrz celou jeskyni a nechcete moc umírat a vaše úroveň je nízký, vemte si na cestu kamaráda s vyšší úrovní, který bude vaším ochráncem a všechny opice budou utíkat na něj (musí jít v čele před vámi).
 • Památník se nachází v kulaté jeskynní místnosti zároveň s bossem.
 • Pokud je vašim cílem při plnění úkolu od úrovně 30 (Tajemství kamenů Metin) pouze dojít k památníku, přečíst tabulku. Tak vyjděte zavčas, dokud nemáte moc BZK na příští úroveň. Při cestě k památníku mnohokrát zemřete a dračí bůh se vždy neslituje.
 • Lehká opičí jeskyně se nachází pro každou říši samostatně s vchodem z druhých měst, takže se nemusíte obávat, že by tam bylo mnoho hráč z jiné říše a kazili Vám vaše šance.
Přilehlé oblasti
Dostupné oblasti u starce
Dostupné oblasti u teleportéra
Žádné přilehlé oblasti.
V této lokaci se nenalézá stařec.
V této lokaci se nenalézá teleportér.
Seznam zde vyskytujících se rud
Seznam zde vyskytujících se Metinů
V této oblasti se nevyskytují rudy.
V této oblasti se nevyskytují Metiny.
Seznam zde vyskytujících se NPC
Užitečné mapy
 • Výskyt příšer:
  Výskyt příšer nezmapován.
 • Výskyt Metinů:
  Výskyt Metinů nezmapován.