Karty příšer

Karty příšer logo.png

Karty příšer

Karty příšer jsou sestavené na principu sbírání kartiček příšer přes mise. V každé misi jsou předurčené postavy a najdete tam příšery stupně 4., 5. a bosse.
Karty lze dělat v rámci celého účtu = všechny postavy na jednom účtě mají stejný úkol v kartách. Nezáleží také na tom, na které postavě se vyzvedne, protože po rozkliknutí karty v inventáři se započítá do stále stejné sbírky.
Karty příšer lze také dělat ve skupině. Všichni ze skupiny musí být "na dosah". Stačí však, aby příšeru zabil pouze jeden ze skupiny. Příšera se započítá všem ve skupině.

Karta mise

Při přijmutí mise se náhodně vyberou 3 příšery, do 3 prázdných ikon, které budete muset zabít. Jejich pozici můžete najít pomocí "dvířek" pod ikonou příšery. Jejich celý název se zobrazí při najetí myškou na ikonu příšery.

Po úspěšném zabití všech 3 příšer si můžete sebrat

Pozadí.png
Karta příšery.png

kartu příšery, která se vám z těch 3 vybere náhodně a dá do inventáře. V inventáři si kartu poté rozkliknete a ona se vloží do sbírky.
Po nasbírání 9x

Pozadí.png
Karta příšery.png

karet příšer dostane možnost buď Zaměnit kartu, karta se přemění na kartu obchodovatelnou. A nebo možnost Vylepšení, kdy se karta vylepší na další hvězdu.


Úroveň mise

Úroveň mise určuje náročnost příšer, které musíte zabít. Úroveň mise můžete zresetovat pomocí tlačítka "Zresetovat úroveň mise", které můžete použít maximálně 6x za 24h . - Zresetování úrovně vám nesmaže žádné již nasbírané kartičky a vrátí vás na 1. úroveň. Ceny zresetování:


Pokud si chcete zkusit jinou misi, použijte

Pozadí.png
Míchací lístek.png

Míchací lístek. Míchací lístek vám zresetuje danou misi a navolí vám nové 3 karty. Zůstanete na té samé úrovni.

Hvězdičky u karet

Počet nasbíraných karet určují body, které se při naplnění změní v jednu hvězdičku z 5 možných. Karty můžete vylepšovat, vyměňovat a vyvolávat.

 • ★ - Zobrazení - Příšera se objeví v okně. Lze ji také oddálit nebo otočit. Je potřeba 9x
  Pozadí.png
  Karta příšery.png
  karet příšery.
 • ★★ - Pohyb - Příšera se začne pohybovat. Je potřeba 30x
  Pozadí.png
  Karta příšery.png
  karet příšery.

Lykos pohyb.png Lykos pohyb2.png Lykos pohyb3.png

Lykos.png

 • ★★★★ - Teleportace - do mapy, kde se příšera vyskytuje (Příklad: V případě Lykose teleport k teleportérovi do oblasti Joan, Pyungmoo či Yongan). Je potřeba 120x
  Pozadí.png
  Karta příšery.png
  karet příšery. Teleportace je možná 1x za 12 hodin.

Sbírka světa

Sbírka světa je něco jako album, kde se veškeré vaše nasbírané

Pozadí.png
Karta příšery.png

karty ukládají.

Pro rozbalení karet klikněte na příslušný nadpis – kliknutím na „Karty sbírky světa úroveň 9-30“ rozbalíte karty úrovně 9-30.

Karty sbírka světa úroveň 9-30

Karty sbírka světa úroveň 103-108

Karty sbírka světa úroveň 107-112


Sbírka bludiště

Sbírka z bludiště je tvořená převážně příšerami, které se nachází v různých bludištích jako je například Jeskyně vyhnanství. Pro rozbalení karet klikněte na příslušný nadpis – kliknutím na „Karty sbírky bludiště úroveň 30-89“ rozbalíte karty úrovně 30-89.

Karty sbírka bludiště úroveň 108-135

Karty sbírka bludiště úroveň 135